O nas

logo SPIN MOSiR Rumia

Nasz Zespół Tańca SPIN MOSiR Rumia powstał ponad 25 lat temu i od tego czasu nieprzerwanie inspiruje i zachwyca swoimi występami. Nasza pasja do tańca jest głównym motorem napędowym naszej działalności. Jesteśmy zespołem składającym się z utalentowanych tancerzy, którzy kochają to, co robią i potrafią przekazać tę miłość publiczności poprzez każdy wykonany krok.

Od początku naszego istnienia stawiamy na profesjonalizm, wysoką jakość oraz ciągłą pracę nad doskonaleniem swoich umiejętności. Nasze zespoły taneczne regularnie biorą udział w prestiżowych konkursach oraz pokazach, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Dzięki naszemu zaangażowaniu i determinacji udało nam się zyskać uznanie zarówno wśród publiczności, jak i w środowisku tanecznym.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć oraz z pasji, którą możemy dzielić z innymi. Nasza wspólna przygoda ze światem tańca trwa już od ponad dwóch dekad i nie zamierzamy się zatrzymywać. Jeśli chcesz doświadczyć niesamowitej energii, talentu i zaangażowania, zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem oraz do obejrzenia naszych niezapomnianych występów. Jesteśmy SPIN MOSiR Rumia - z pasją tworzymy sztukę taneczną!

Poznaj naszą historię...
Modern
Modern
Modern