Zespoły

Zespół Tańca SPIN MOSiR Rumia to zgrane i utalentowane grupy taneczne skupiające się na rozwijaniu umiejętności tanecznych oraz prezentowaniu swoich choreografii publiczności. Przedstawiamy profile poszczególnych zespołów z podziałem na kategorie wiekowe:

Spineczki (4-7 lat):

Zespół Spineczki składa się z najmłodszych tancerzy w wieku od 4 do 7 lat. To radosna grupa, która poprzez taniec rozwija swoją kreatywność, koordynację ruchową i poczucie rytmu. Spineczki prezentują urocze i pełne energii występy, które z pewnością zachwycą publiczność.

DO 2021
DO 2021

Spinki DUO (8-11 lat):

Spinki DUO to grupa tancerzy w wieku od 8 do 11 lat, którzy wykazują już większe umiejętności taneczne. Stanowią zespół dynamiczny, pełen zaangażowania i talentu. Ich występy są zróżnicowane pod względem stylów tanecznych i zawsze przynoszą mnóstwo radości.

Spinki Kids (9-12 lat):

Zespół Spinki Kids składa się z tancerzy w wieku od 9 do 12 lat, którzy prezentują wyjątkową energię i pasję do tańca. Ich choreografie są dynamiczne, a występy pełne zaangażowania. Spinki Kids potrafią zachwycić widownię zarówno śmiałymi układami, jak i niesamowitą synchronizacją.

DO 2021
DO 2021

Spinki Juniors (13-16 lat):

Spinki Juniors to grupa utalentowanych tancerzy w wieku od 13 do 16 lat, którzy doskonale opanowali sztukę tańca. Ich występy są wyrafinowane, pełne emocji i technicznie wymagające. Spinki Juniors potrafią poruszyć publiczność głębokimi interpretacjami i perfekcyjnym wykonaniem choreografii.

Spinki Adults (17+ lat):

Zespół Spinki Adults stanowią dojrzałych tancerze w wieku 17 lat i powyżej, którzy nadal pasjonują się tańcem i chcą rozwijać swoje umiejętności. To grupa pełna doświadczenia i wyrazistego wyrazu scenicznego. Spinki Adults prezentują wysokiej jakości występy, które zaskakują oryginalnością i profesjonalizmem.

DO 2021

Wszystkie zespoły SPIN MOSiR Rumia tworzą równomiernie zgrane drużyny, które podczas każdej prezentacji potrafią dostarczyć niezapomnianych wrażeń i artystycznej magii.